Úvod / Kovovýroba

Silnou stránkou našich dodávek jsou kovové díly jako části nebo příslušenství měřící techniky. Využíváme vlastní výrobní kapacity opírající se o nejmodernější svařovací technologie a kovoobrábění. Výrobu obsluhuje kvalifikovaný personál a na svářečské operace dohlížejí kmenoví zaměstnanci s platnými úředními zkouškami pro danou metodu svařování. Naše výroba je určena k produkci vlastních výrobků i pro kooperaci s našimi partnery jako dodávky částečných operací.

Zakázková kovovýroba

Kovové polotovary pro svařování jsou většinou produkovány naším oddělením kovoobrábění, které se podílí i na finálních úpravách výrobků. Úspěšným druhem samostatných výrobků jsou jednodílné vrtané jímky pro snímače teploty a teploměry unikátních rozměrů z různých materiálů.

Svařování

Vysoký výkon a efektivitu produkce společnosti zajišťují nejmoderní automatizované systémy svařování sestavené z polohovacích otočných stolů, posuvných stolů a speciálních přípravků za pomoci hydraulických směřovacích ramen.  Celý systém je řízen PC a jsou použity odpovídající softwarové nástroje.

Svařovací agregáty

  • Nejmodernější mikroplasmové zařízení
    svařování velmi tenkých ušlechtilých materiálů jako jsou oddělovací fólie, funkční mikroelektronika a různé druhy trubkových součástí.
  • Standardní svařovací zařízení metody TIG a MIG/MAG
    svařování dílců běžných rozměrů.
  • Extrémně silné pulsně-frekvenční svařovací zařízení
    výroba dílů velkých rozměrů a s vysokými požadavky na zaručenou pevnost, umožňuje až neuvěřitelný průvar materiálu za zachování velmi estetického vzhledu.